brak-efektow-w-marketingu-sieciowym

Nie ulega wątpliwości, że marketing sieciowy budzi różnego rodzaju emocje, od bardzo pozytywnych po skrajnie negatywne.

Powód?

Jednym z nich pewnie jest to, że większość osób w marketingu sieciowym nie ma efektów.

Dlaczego tak jest? Dlaczego pomimo tego, że na rynku jest ogromna liczba przedsięwzięć opartych o marketing sieciowy, w każdym z nich proporcje są bardzo podobne?

Kliknij PLAY, zobacz video i zostaw swoją opinię na ten temat w komentarzach poniżej…

Dlaczego większość osób nie ma efektów w marketingu sieciowym

Kliknij tutaj jeśli chcesz poznać właściwy sposób rozwijania biznesu MLM z wykorzystaniem internetu

Marketing sieciowy jest biznesem a skoro tak, to wymaga on przede wszystkim aktywnej, systematycznej i konsekwentnej pracy.

Nie ma przy tym znaczenia, czy wolisz ten biznes rozwijać offline czy online, ponieważ zawsze chodzi o poznanie właściwej metody i stosowanie jej.

Jedno przy tym jest jasne…

Marketing sieciowy nie jest idealnym modelem biznesu i z całą pewnością nie jest to biznes dla każdego.

W mojej ocenie jednak, podobnie jak w procesie rozwijania każdego innego biznesu, również ten wymaga pracy nad swoim sposobem myślenia, ponieważ to jak myślimy, determinuje jak działamy.

Czy więc w takim przypadku nadal mogą występować negatywne sytuacje w marketingu sieciowym?

Oczywiście…

Ludzie mogą się do Ciebie przyłączyć, po czym bez żadnego wyraźnego powodu zrezygnować (o tym jak możesz pomagać swoim partnerom biznesowym, aby pomóc im stać się liderami, kliknij tutaj).

Twój sponsor może okazać się kimś kto nie ma jeszcze doświadczenia i kto zwyczajnie nie może Ci zbyt wiele pomóc (o tym co zrobić, jeśli sponsor nie jest dobry, dowiesz się tutaj).

Wiele osób wspomniane sytuacje deprymują, czego następstwem jest rezygnacja.

Miej jednak proszę na uwadze, że jest to biznes i tak samo jak w każdym innym biznesie, klienci przychodzą i odchodzą a w kwestii sponsora to… przecież w każdym innym biznesie nie masz sponsora, prawda?

Możesz naturalnie znaleźć mentora, od którego się uczysz. Czegokolwiek jednak się nie nauczysz, finalnie to Ty musisz tę wiedzę wykorzystać.

W pracy ne etacie rozumiemy to ale w marketingu sieciowym już niekoniecznie…

Nie wydaje Ci się dziwne, że doskonale rozumiemy, że pracując gdziekolwiek dla kogoś, musimy każdego dnia poświęcić minimum 8 godzin, podczas gdy angażując się w marketing sieciowy, często nie poświęcamy godziny dziennie na działanie, które pozwala osiągać wyniki?

Patrzymy na ten biznes jak na skrót do lepszych pieniędzy i wspanialszego życia, podczas gdy w naszym życiu na każdy wynik musimy się przygotować.

Pomyśl tylko…

Sportowcy muszą poświęcić tysiące godzin treningów, żeby stać się profesjonalistami.

Przedstawiciele każdego zawodu muszą poświęcić tysiące godzin praktyki aby być mistrzami w swoim fachu.

Najlepsi przedsiębiorcy to ludzie, którzy poświęcili wiele tysięcy godzin pracy, popełnili wiele błędów, wyciągnęli wiele wniosków i podjęli wiele prób.

A co z marketingiem sieciowym? Czy tutaj są ustępstwa?

Nie ma i nigdy nie będzie.

Każdy kto chce zbudować ten biznes, musi mieć to na uwadze. Jeśli chcesz i Ty, życzę Ci determinacji, cierpliwości, systematyczności i konsekwencji, i żeby to wszystko pomogło Ci osiągnąć wspaniałe rzeczy, i żeby dzięki temu wiele innych osób również odmieniło swoje życie.

Co o tym myślisz? Z całą pewnością masz swoją opinię. Podziel się nią w komentarzach i podziel się tym wpisem z innymi, jeśli naturalnie uznasz, że warto.

 


Michał Kidziński

sekrety-biznesu-mlm-online