Tak naprawdę nie ma w tej chwili znaczenia, co chcesz lub co już promujesz w internecie.

To może być możliwość współpracy z Tobą w biznesie MLM, typowa sprzedaż własnych produktów lub zarabianie pieniędzy oparte o program partnerski.

Być może jesteś zaangażowany w każdą z tych metod.

Tego nie wiem ale wiem, że zarabianie pieniędzy w internecie można oprzeć o dwa bardzo proste rozwiązania…

Nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale ja np. myślałem kiedyś, że w internecie można szybko zrobić dużą kasę, że nie trzeba się nic uczyć i że wystarczy zrobić parę „szybkich ruchów”, żeby pieniądze płynęły jak szalone.

No cóż, rzeczywistość dość szybko zweryfikowała moje „plany”…

Wtedy tego nie wiedziałem ale dzisiaj wiem, że to był „mój wymyślony sposób” na zarabianie w e-biznesie.

Być może myślałeś podobnie a może wręcz przeciwnie, wiedziałeś od samego początku, że…

…internet to nie sposób na łatwe pieniądze.

Kiedy dzisiaj się nad tym zastanawiam, to wiem także, że „bolało” mnie inwestowanie w siebie i w zdobywanie wiedzy, która zwyczajnie jest konieczna, żeby promować jakikolwiek biznes czy produkty (poza internetem jest przecież tak samo).

Nie chciałem „wydawać” pieniędzy bo przecież wszystko już wiedziałem, prawda? No właśnie nieprawda i dzisiaj doskonale zdaję sobie sprawę, że wielu rzeczy jeszcze nie wiem i że nigdy nie będę wiedział wszystkiego.

Od czasu kiedy jednak zacząłem się uczyć, zacząłem rozumieć coraz więcej rzeczy.

Zrozumiałem np. że promowanie współpracy poprzez internet (np. w MLM) można robić tak samo nieudolnie jak w rzeczywistości, jeśli nie zrobi się tego, co trzeba zrobić, aby dotrzeć do właściwych osób. Po prostu. Przecież dzisiaj w internecie można kupić mailing do tysięcy ludzi za kilkadziesiąt złotych. Problem jednak polega na tym, że są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tak naprawdę nic o tych ludziach nie wiemy.

Nie mamy pojęcia, czy oni w ogóle chcą mieć biznes.

Dlatego też nauczyłem się, że o wiele lepiej jest robić pewne rzeczy wolniej i spokojniej, zamiast liczyć na łatwe pieniądze.

Zrozumiałem także, że bez pewnego elementu zarabianie w internecie nie jest „spójne” i wszystko jest „rozgrzebane”.

Tym elementem jest …

SYSTEM

Możesz mówić co chcesz i możesz się ze mną nie zgadzać. Nie mam z tym żadnego problemu.

Ja jednak sprawdziłem tych najlepszych w branży i wiem, że każdy z nich ma własny system. To jednak, co jest bardzo dobrą wiadomością, to fakt, że system ten opiera się o te same, ważne elementy.

Dla przykładu, jeśli mówimy o promowaniu biznesu MLM, system ten służy do tego, żeby „przefiltrować” Twoją listę adresową i z wszystkich ludzi wyodrębnić tych, którzy naprawdę chcą się dowiedzieć, co masz im do zaoferowania.

W marketingu internetowym a konkretniej w sprzedaży produktów cyfrowych, taki system pozwala wyodrębnić klientów i jeśli się nimi staną, zaproponować im inny, droższy produkt, który będzie bardziej zaawansowany od poprzedniego.

Po co to wszystko?

Zwyczajnie po to, żeby kierować odpowiednią informację i propozycję do odpowiednich ludzi.

Tak czy inaczej, aby zarabiać pieniądze w internecie, masz dwa wyjścia:

1. Możesz zbudować własny system, oparty o Twoje produkty lub usługi i na tej podstawie zdobywać klientów i partnerów biznesowych.

Jeśli tak jest, to mogę Ci w tym pomóc i pokazać Ci jak ja taki system budowałem i jak wygląda cały proces. Znajdziesz to w kursie video „Twój System Biznesu”.

Pamiętaj jednak proszę, że to jest proces, który nie trwa 3 tygodnie lub 3 miesiące. Tworzysz własny system więc wymaga to czasu, cierpliwości, pracy i determinacji. Nie wszystko bowiem może układać się po Twojej myśli. Być może pojawią się problemy i niepowodzenia. Tego nie wiem, choć życzę Ci z całego serca, żebyś taki system zbudował bez większych problemów.

2. Drugą opcją jest przyłączenie się do gotowego systemu.

Rozwiązaniem takim może być przyłączenie się do programu partnerskiego, z tym że tutaj trudno będzie Ci wyodrębnić potencjalnych klientów od klientów i to co jest również bardzo ważne, prowizje partnerskie nie są przeważnie zbyt duże.

Nie oznacza to, że w programach partnerskich nie można zarabiać bo można i wiem o tym z autopsji (w Polsce jest wiele osób, które świetnie zarabiają w programach partnerskich).

Jeszcze jednym, dość istotnym elementem, którego przeważnie brakuje w programach partnerskich, jest odnawialny dochód czyli mówiąc inaczej, możliwość osiągnięcia dochodu pasywnego dzięki tym samym klientom.

Co byś jednak powiedział na takie rozwiązanie…

Masz do dyspozycji wszystko:

1. Strony przechwytujące
2. Strony sprzedażowe
3. Upselle (propozycji zakupu droższych produktów dla Twoich aktualnych klientów)
4. Możliwość czerpania comiesięcznego dochodu od Twoich klientów
5. 100% prowizji od sprzedaży (nie pomyliłem się)
6. Całym procesem sprzedaży zajmują się eksperci, którzy doskonale wiedzą, jak sprzedawać w internecie
7. Możliwość działania na całym świecie

Jak Ty to widzisz? Czy takie rozwiązanie Ci się podoba?

Jest tylko jeden problem – musisz znać język angielski ale jeśli tak właśnie jest, to sprawdź o co chodzi. Kto wie, być może zobaczysz w tym coś tak niesamowitego jak ja.

Sprawdzenie tego tematu nie będzie Cię nic kosztować oprócz 30 minut czasu, jaki jest potrzebny, żeby obejrzeć to video.

Znasz już dwa rozwiązania. Wiesz, że w jednym jak i w drugim można zarabiać pieniądze. Jest na to mnóstwo dowodów. To więc, co należy do Ciebie, to podjęcie decyzji. Świadomej decyzji rzecz jasna.

Jeśli mogę Ci cokolwiek zasugerować, to chcę jedynie powiedzieć Ci, żebyś był cierpliwy i systematyczny w tym co robisz, bo możesz mi wierzyć, że cierpliwość i systematyczność naprawdę popłaca 🙂

 
Michał Kidziński
Z życzeniami SUKCESU
Michał Kidziński