jeden-z-najwiekszych-sekretow-prawdziwych-liderow-mlm

Sekrety – istnieją w każdej dziedzinie naszego życia, ponieważ w każdej dziedzinie mniejszość osiąga wyjątkowe rzeczy, podczas gdy większość … stara się zrozumieć sekret ich powodzenia.

Podobnie jest w MLM czyli w marketingu sieciowym.

W ostatnim czasie wysłuchałem Eric’a Worre, który po wielu rozmowach z prawdziwymi liderami w marketingu sieciowym, doszedł do wniosku, że wszystkich ich łączy jeden sekret (materiał video Eric’a Worre możesz zobaczyć tutaj).

O tym co nim jest możesz zobaczyć w poniższym video…

Jeden Z Największych Sekretów Prawdziwych Liderów W MLM

Kliknij Tutaj Jeśli Chcesz Zobaczyć Video Eric’a Worre

Często jest tak, że kiedy angażujemy się w marketing sieciowy, to wydaje nam się, że kluczem do sukcesu (cokolwiek to słowo może dla Ciebie oznaczać) jest:

  • firma, z którą współpracujemy
  • produkt(y), który w naszym biznesie funkcjonuje
  • plan marketingowy
  • konkretne umiejętności (np. marketingu lub sprzedaży)

Owszem, wymienione powyżej rzeczy są bardzo ważne ale to nie one stoją za powodzeniem w tym biznesie, bo gdyby tak było, to byłyby grupy biznesów, gdzie wszyscy osiągają swoje cele i takie, gdzie nikt nie osiąga nic szczególnego.

Prawda z kolei jest taka, że w każdym biznesie opartym o marketing sieciowy, mniejszość osiąga wielkie rzeczy a większość nie ma takich wyników, jakie chciałaby mieć.

Można więc powiedzieć, że proporcje są podobne jak w innych biznesach, w sporcie, nauce, czy w jakiejkolwiek formie artyzmu jak np. malarstwo czy muzyka, gdzie mniejszość dochodzi do mistrzostwa a większość pozostaje na poziomie nowicujsza lub średniozaawansowanego.

W związku z kolei z tym, że najważniejszym czynnikiem sukcesu w tym biznesie są ludzie, to właśnie umiejętność budowania relacji jest jednym z najważniejszych sekretów sukcesu. Tak wynika m.in. z obserwacji, jakie poczynił Eric Worre.

Moje wnioski

Moje wnioski z tego, czego się od niego dowiedziałem, i o czym opowiedziałem w powyższym video są takie, że:

  • każdy człowiek jest wyjątkowy a umiejętność nawiązania relacji, niezależnie od wieku, doświadczenia, umiejętności i zainteresowań jest wielką sztuką
  • prawdziwe nawiązywanie relacji nie zakłada osiągnięcia jakichkolwiek korzyści czy też nawiązania współpracy biznesowej
  • sytuacja ludzi się zmienia (i ich potrzeby również) więc prawdziwe budowanie relacji może sprawić, że ktoś, kto dzisiaj nie jest zainteresowany byciem przedsiębiorcą czy – konkretniej – rozwijaniem biznesu w marketingu sieciowym  może zmienić zdanie za jakiś czas
  • każdy człowiek zasługuje na szacunek

Nie wiem czy Ty zajmujesz się marketingiem sieciowym, czy dopiero zamierzasz się w niego zaangażować. Mam jednak nadzieję, że to czym podzieliłem się z Tobą w tym poście okaże się dla Ciebie wartościowe i pomocne, i że wykorzystanie tych informacji przełoży się dla Ciebie na coraz lepsze efekty.

Jeżeli więc uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi, korzystając chociażby z poniższych „przycisków” i zostaw swoją opinię na ten temat w komentarzach.

 


Michał Kidziński

sekrety-biznesu-mlm-online