Pewnego dnia rozmawiałem przez Skype z bardzo ciekawą i inteligentną osobą. Osobą, która w swoim życiu miała wiele różnego rodzaju przeżyć. Zarówno tych pozytywnych i negatywnych.

Z powodu tych drugich, człowiek ten musiał wyjechać z kraju, żeby móc naprawić pewne sprawy, w tym również finansowe.

Przy okazji tej rozmowy okazało się również, że na co dzień pracuje on w kuchni, podczas gdy w Polsce był jej szefem. Poza tym jest to człowiek, który miał problemy z nadwagą ale i z tym sobie świetnie poradził.

Podczas tej rozmowy zdałem sobie sprawę z bardzo ważnej rzeczy…

Jestem pewny, że nawet ten człowiek nie zdawał sobie wcześniej sprawy z tego, że ma tak wiele do zaoferowania innym ludziom, którzy mają przecież podobne problemy do niego.

Jeśli wydaje Ci się, że ten Pan mógłby stworzyć swój własny poradnik na temat zrzucania wagi, to masz rację. Czy jednak jest to wszystko, co mógłby on zrobić? Zastanów się…

Wspomniałem o tym, że jest to kucharz i myślę, że świetnie sobie radzi w tym fachu. Domyślasz się już co mógłby on jeszcze zrobić?

Jestem przekonany, że świetnym uzupełnieniem jego poradnika na temat zrzucania wagi byłby materiał video, gdzie przedstawia on sposoby przygotowania odpowiednich dań, które wspomagają proces utraty wagi.

Do takiego wniosku doszliśmy również podczas tej rozmowy ale tak jak napisałem wcześniej, jest to dowód pewnej bardzo istotnej rzeczy…

Każdy z nas ma OGROMNE ograniczenia i bardzo niewiele przez nie widzimy a to oznacza, że każdego dnia „przelatują” obok nas niesamowite możliwości. Możliwości, które są powiązane z tym, co przeżyliśmy i co wiemy.

Osobiście jestem przekonany, że każdy z nas ma możliwości i doświadczenia, dzięki którym mógłby pomagać innym, którzy szukają rozwiązań na te problemy. To również takie podejście pozwala zarabiać pieniądze w internecie, choć naturalnie nie jest to jedyny sposób. Niemniej jednak aby można było doprowadzić do takiej sytuacji, trzeba zrobić pewne rzeczy w odpowiedni sposób a to można określić jako SYSTEM.

Nie ma nic ważniejszego. Bez systemu można mieć naprawdę niesamowite produkty ale to nie za samym produktem stoją ogromne zarobki w internecie, tylko właśnie system.

Jeśli Twoim celem jest budować biznes MLM w internecie i chcesz to robić odpowiednio, to także dobrze byłoby na początku sposób działania, ponieważ wiem doskonale jak to jest, kiedy się robi coś „po swojemu”.

Tak właśnie działałem, dopóki nie kupiłem kilku(nastu?) materiałów, dzięki którym zrozumiałem najistotniejszych spraw, które przedstawiłem na początku w „Sekretach Biznesu MLM Online” oraz „Sekretach Biznesu MLM Online 2.0”.

System ma również swoje odniesienie do każdej innej formy biznesu online i jestem przekonany, że jeśli teraz mi nie wierzysz, to wcześniej czy później sam do tego dojdziesz (tak jak również ja).

Na koniec chcę podzielić się z Tobą jeszcze jedną myślą…

Mam bowiem ogromną nadzieję, że zaczniesz zauważać więcej możliwości wokół siebie, które będziesz w stanie zamienić na własne produkty a te na pieniądze. Masz bowiem masę różnego rodzaju przeżyć i doświadczeń i to właśnie dzięki nim możesz zacząć pomóc innym ludziom, zarabiając „przy okazji” pieniądze.