WAŻNE: Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu dostarczenia informacji, które zainteresowały cię na stronie z formularzem zapisu oraz aby otrzymywać darmowy newsletter a także oferty handlowe.

Zapisując się naszą listę adresową zgadzasz się jednocześnie z jej polityka prywatności.

Dane, które podałeś aby się zapisać na naszą listę, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

To, że się tutaj zapisałeś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abyśmy wysyłali do Ciebie informacje w postaci e-maili.

Zapisałeś się również dobrowolnie a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać lecz jednocześnie nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnimy ani nie sprzedamy Twoich danych, które nam podałeś.

W każdej chwili możesz się z naszej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał ode nas żadnych informacji.

Dane, które udostępniasz wpisując komentarze na blogu są ogólnodostępne. W związku z tym nie możemy zabezpieczyć ich przed wykorzystaniem przez osoby trzecie. W związku z tym owe dane nie podlegają polityce prywatności.

Zastrzegamy sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Nie bierzemy odpowiedzialności za reklamy umieszczane przez osoby trzecie.

Wszelkie informacje zawarte na blogu powinny być traktowane jako opinie i nie powinny być akceptowane bezwarunkowo a dokładnie skonfrontowane z własnym przypadkiem.