W przeciągu ostatniego czasu miałem okazję przesłuchać naprawdę wiele materiałów, gdzie o swoich wynikach i wnioskach mówili ludzie, którzy odnoszą wyjątkowe wyniki w e-biznesie.

Miałem również okazję brać udział w webinarach takich osób.

W ten sposób jeszcze bardziej umocnił się we mnie wniosek, że…

… kliknij PLAY aby zobaczyć…

Czasami mówi się o tym, że w marketingu internetowym nie trzeba pracować nad marką, żeby mieć wyniki.

Zgadza się. Nie zawsze trzeba pracować nad swoją marką, żeby mieć efekty ale każdy efekt zależy od naszego myślenia i nastawienia.

Mówię o tym, że każdy zewnętrzny wynik zależy w pierwszej kolejności od nas.

Jak bowiem inaczej wyjaśnić, że w ramach tego samego przedsięwzięcia (np. w marketingu sieciowym) tylko odsetek ma ponadprzeciętne wyniki a cała reszta nie jest zadowolona?

Mój wniosek jest taki, jak wspomniałem:

Wszystko zaczyna się od Ciebie

A skoro tak, to Ty jesteś najważniejszą postacią w swoim życiu oraz biznesie i praca nad sobą a także nad swoim sposobem myślenia to nie możliwość ale konieczność.

Wspominałem o tym na tym blogu już wiele razy ale nie zaszkodzi zrobić to raz jeszcze…

Każdy z nas funkcjonuje w oparciu o program zapisany na poziomie podświadomym czyli o konkretny zestaw informacji i przekonań a skoro tak, to jeden program nie może pozwalać na generowanie dwóch lub więcej rodzajów wyników.

Zmiana rezultatów jest więc realna tylko wtedy kiedy zmieniamy swój program a jednym z naprostszych sposobów, żeby zacząć to robić to codzienne czytanie, słuchanie i oglądanie czegoś, co ma na nas pozytywny i inspirujący wpływ.

Dlaczego codziennie? 

Bo każdego dnia dociera do nas miliony bitów informacji, z których nie zdajemy sobie sprawy ale które jednocześnie są rejestrowane przez podświadomość. 

Bardzo duża część tych informacji ma charakter negatywny.

Dlatego też tak istotne jest, żeby przeprogramowywać swój umysł również każdego dnia.

Jest jeszcze jedna rzecz, która bardzo często powtarza się w wypowiedziach osób, które mają ponadprzeciętne wyniki w swoim życiu i biznesie.

Spędzaj każdego dnia czas z samym sobą

Możesz to nazwać jakkolwiek chcesz: medytacją lub wyciszeniem. Nie ma to większego znaczenia, ponieważ ważniejsze jest to, że ten czas spędzony w zupełnej samotności jest każdemu z nas potrzebny.

Istnieje również mnóstwo wyników różnego rodzaju badań, które potwierdzają pozytywny wpływ systematycznego „wyciszania się” lub medytacji.

Nie jest moim celem przekonywać Cię do czegokolwiek ale jeśli miałbyś potraktować poważnie jedną rzecz, to z całą pewnością powinno to być to, żebyś zawsze miał na uwadze, że wszystko zaczyna się od Ciebie i że to Ty jesteś najważniejszy.

Jeśli dzisiaj nie masz tego, co chcesz mieć, to nie jest to Twoja wina. Chodzi po prostu o to, że każdy rezultat wymaga właściwego zestawu informacji i właściwego przygotowania. To wszystko 🙂

 


Z życzeniami sukcesu,
Michał Kidziński

komentarz2